Zobrazených 10–12 z 12 výsledkov

Filters
  • RecoSpeed Plus

    Pre rýchle zotavenie, regeneráciu čriev a budovanie svalov po fyzickej námahe. CHAMPION PIGEONS RecoSpeed Plus špeciálne prispieva k dosahovaniu špičkových výkonov. Darovaním CHAMPION PIGEONS RecoSpeed Plus ste jeden deň pred konkurenciou, pokiaľ ide o tréningový výkon, regeneráciu čriev a budovanie svalov!

    RECOSPEED PLUS je nástupcom RecoSPEED. S novým, vylepšeným zložením A probiotickými baktériami pre rýchlejšiu regeneráciu čriev!

    Použitie: 1 odmerná lyžica (5 g) na 1 liter vlažnej vody
    Použitie počas cesty po fyzickej námahe (návrat z pretekov, tréningový let atď.).

    Šampiónske holuby RecoSpeed Plus môžu byť použité ako doplnok k vašim obvyklým vedľajším produktom.

    24,00
    Quick View
  • Triple Oil

    MASTER PIGEONS Triple Oil sa skladá z troch vysoko kvalitných olejov.

    Konopný olej, olej z ryžových klíčkov a egyptský olej z čiernej rasce. Konopný olej je osamelým lídrom medzi olejmi v súvislosti s nenasýtenými mastnými kyselinami. Esenciálne mastné kyseliny omega 3 a omega 6 sú obsiahnuté v konopných semenách a teda aj v konopnom oleji vo veľkých množstvách. Predovšetkým, a to je nanajvýš dôležité, omega mastné kyseliny sú tiež obsiahnuté v správnom pomere k sebe. V konopnom oleji je priaznivý pomer 3: 1.

    Olej z ryžových klíčkov je bohatý na vitamín E – vitamín plodnosti a používa sa hlavne na budovanie svalov a podporu energetického metabolizmu. Je obzvlášť cenný vďaka svojmu prirodzenému obsahu v takzvanom gama-oryzanole.

    Podiel esenciálnych olejov v čiernom rascovom oleji tiež zaisťuje voľné a funkčné dýchacie cesty a
    čierny rascový olej má tiež dezinfekčný a antioxidačný účinok.

    Zloženie:

    konopný olej, olej z ryžových klíčkov, egyptský olej z čiernej rasce

    Analytické zložky:

    100 % surových olejov a tukov • 0 % hrubého popola • 0 % vlákniny • 0 % dusíkatých látok • 0 % sodíka • 0 % metionínu • 0 % lyzínu

    Návod na správne použitie:

    Šľachtiteľská a preperovacia fáza:

    2-3 x týždenne 10 ml na kilogram krmiva. Sušenie pomocou MASTER PIGEON Breeding All-In alebo MASTER PIGEON Moulting Special.

    Obdobie cestovania:

    10 ml na kilogram jedla za posledné 2-3 dni pred vložením. Potraviny vysušte práškom s ďalším zdrojom
    energie.

    22,00
    Quick View
  • Zucht All-in

    CHAMPION PIGEONS Breeding All-in je živná zmes pre optimálne doplnenie krmiva pre obilie počas celej fázy chovu pre mladé a staré holuby. S týmto produktom dostanú mladí ľudia všetky potrebné aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky pre dokonalý rast počas fázy rastu. V kombinácii s krmivom pre klíčenie a vysoko kvalitným olejom budú mať vaše deti základné predpoklady na to, aby boli úspešné v neskoršom živote. Podobne, stav vašich chovateľov bude vždy na veľmi vysokej úrovni po celý rok, základnou požiadavkou na chov eso holubov!

    ŠAMPIÓN HOLUBY Chov All-in • Doplnkové krmivo pre holuby

    Zloženie: Kvasinky a podobné produkty, olej z tresčej pečene, včelí peľ
    Analytické zložky: 32,3 % hrubého popola • 19,7 % surových bielkovín • 12,8 % surových olejov a tukov
    • 1,5 % lyzínu • 0,4 % metionínu • 0,4 % sodíka • 0 % vlákniny

    Aditíva na kg: Výživné doplnkové látky: 42900 IU vitamín A (3a672a)
    • 4290 IU vitamín D3 (E671) • 286 mg mangánu (E5) ako oxid manganičitý • 186 mg oxidu zinočnatého
    (3b603) • 114 mg železa (E1) ako monohydrát síranu železnatého • 28 mg medi (E4) ako pentahydrát síranu meďnatého
    • 4 mg bezvodého jodičnanu vápenatého (3b202) • 1 mg selénu (E8) ako
    seleničitanu

    sodnéhoPoužitie: Začnite podávať 14 dní pred párením. Pre každého starého holuba podávajte 1 g denne s krmivom (1 úroveň odmernej lyžice pre 5 holubov). Udržujte toto množstvo až do konca fázy rozmnožovania. Po odstavení sa mláďatám
    podáva 0,3 až 0,5 g denne (1 odmerná lyžica na 10-15 Tb).

    CHAMPION PIGEONS Breeding All-in môže byť kŕmený iba do 23% dennej kŕmnej dávky kvôli zvýšenému obsahu
    vitamínov a stopových prvkov v porovnaní s kompletným krmivom.
    Skladujte v chlade, suchu, tesne uzavretom a chránenom pred svetlom!

    21,00
    Quick View
X